Bullet journal spreads · maart 2023

Morgen is de maand in de helft en hier ben ik nog met mijn bullet journal spreads voor maart. Vorig jaar en zelfs vorige maanden was ik volop van het knippen en plakken, deze maand ging ik maar weer voor old skool tekeningetjes in mijn spreads. Ook deze maand was ik weer te laat met mijn spreads klaarmaken maar ondertussen heb ik m’n bullet journal ook alweer anderhalve week in gebruik (ik vergeet het gewoon vaak 😅).

Ik haalde de mosterd voor de eerste pagina vanop Pinterest (hierzo) en gebruikte diezelfde takjes en besjes ook voor de rest van mijn pagina’s. Op de tweede pagina zoals vaak een habit tracker. Toen ik ermee bezig was vond ik het best vrolijk en lente-achtig maar nu ik het in gebruik heb voelt het toch ook wat winters. Maar dat is daarom eigenlijk perfect voor maart hé?

Daarna volgen de boeken van maart. Deze keer gewoon een vrij simpele tabel met ruimte voor de titel + auteur, de dagen waarop ik in het boek startte en het uit las en welke score ik het boek geef. De pagina daarnaast is een one line a day pagina. Ik ben natuurlijk wat te laat begonnen met dit invullen. Met dank aan mijn weekdagboekjes kon ik de gemiste dagen toch aanvullen! 😀

En daarna volgen mijn pagina voor eetinspiratie en mijn lente bucketlist. Die heb ik ondertussen al ingevuld maar die komt binnenkort ook hier online.

Ben eigenlijk best wel blij met hoe het allemaal geworden is. Ik hou van de kleurtjes die ik combineerde en opzet. Na een rondje pinteresten had ik een berg inspiratie voor extra pagina’s maar de eerlijkheid gebiedt me ook te zeggen dat ik die dan waarschijnlijk toch niet ga gebruiken.

Ik kijk al uit naar april! Heb me voorgenomen om dan weer eens wat meer stickers te gebruiken (heb m’n knutselkast opgeruimd en mijn stickerverzameling is wat uit de hand gelopen 😅).

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

9 reacties

  1. Uit de hand gelopen stickerverzameling … wie? * Kijkt onschuldig in het rond *
    Stickers zijn veel te leuk om niet in huis te hebben toch. Je weet nooit wanneer ze van pas gaan komen. Zelf gebruik ik ze vooral bij mijn bullet journal en het versieren van enveloppen.
    Grote fan van je lay-out trouwens. Door de kleurencombinatie, het feit dat het niet te druk maar net heel overzichtelijk en toch speels overkomt. Ik zit zelf ook vaak last-minute een lay-out op te maken. Gelukkig zijn die van mij heel snel klaar dankzij zowel washi als de eerder vernoemde stickers.

  2. +1 voor de uit de hand gelopen stickerverzameling 😀
    Je pagina’s zijn prachtig! Ik ben echt fan van je stijl, en de kleurencombo is super!

  3. Wat mooi weer! Ik heb mijn bujo in maart nog weinig aangeraakt, mijn man en baby waren ziek, ik moest werken het kwam er niet van. Wie weet binnenkort weer 🙂

  4. Ahh, leuke inspiratie voor de bullet journal! ik heb er laatst ook weer een gekocht en ben een beetje aan het uitvogelen wat nou haalbare spreads voor mij zijn om het eens een keertje WEL goed bij te houden, haha.

    1. Haha ja, dat is vooral uittesten denk ik 🙂 Maar het maken is ook al leuk, zelfs als je ze dan daarna niet gebruikt, en dat is toch ook iets waard vind ik!

  5. Heel mooi geworden! Inderdaad een soort gekke mix tussen een lente- en wintergevoel wat eigenlijk perfect bij de maand past 🙂 En ook leuk om het al deels ingevuld te zien.

  6. Mij bekroop gelijk een lentegevoel hoor, bij het zien van je pagina’s. Ik vind ze weer heel erg mooi!

  7. Ooh, heel mooi! Fan van de kleurencombinatie
    Enne ik moet nog mijn leeslog van januari tonen, lol, dus dat achter lopen valt wel mee 😉