• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
  • Instagram
  • Bloglovin
  • Pinterest
  • Email
  • Tumblr
  • Home
  • Over mij
    • Privacybeleid
    • Disclaimer
    • Contact / Samenwerken
  • Onderwerpen
    • Persoonlijk
      • Weekoverzichtjes
      • 1000 vragen aan jezelf
    • Lifestyle
      • Kijken Lezen Luisteren
      • Joey doesn’t share food. Maar ik wel!
      • Go green(er)
      • Mamadingen
    • Lijstjes
      • 22 vragen aan 22 vrouwen
      • 21 Before 2021
      • Day Zero Project ’18 – ’20
        • Day Zero Project Updates ’18 – ’20
    • Schrijfsels van Fien
    • Mind
    • Random
  • Day Zero Project ’21 – ’23
    • Day Zero Project Updates ’21 – ’23
  • Shop my closet
  • Blije Bakkes
tussenmarsenjupiter

tussenmarsenjupiter

persoonlijkweekoverzichtjes

Week 53 • De laatste week van 2020

3 januari 2021

Ik had hier al week 1 staan van 2021 maar dat klopt niet, das pas voor volgende week 🙂 Ik vind dat anders al maar ik heb nu nog meer ’t gevoel gehad dat de eerste januari maar gewoon een dag gelijk een andere was. Niet speciaal en echt gevierd hebben we hem eigenlijk ook niet meer.

Het was een beetje een moeilijke week soms omdat ons kind niet goed meer slaapt. Blijkbaar is dat ook weer zo’n fase waar ze rond deze ‘leeftijd’ door moeten maar bon, tof is wel anders. Voorheen moesten we ’s nachts een keer opstaan, nu drie keer. Dat hakt er wel in moet ik zeggen. Ik was dan ook zo goed als elke keer chagrijnig ’s morgens, als ik de nacht had gedaan. Op dinsdag moest ik dan bij de kinesist waar ik spontaan moest bleiten (ook weer typisch, wel maar een beetje) toen ze vroeg hoe het ging. MOE! Ik kreeg een massage in plaats van buikspieroefeningen dus dat was wel weer fijn.

Het is soms wel pittig hoor. Ik sliep amper tijdens mijn nachten en David was dan een halve dag weg en een halve dag druk en ik merkte dat mijn energie emmertje leeg was en ik daar bleef uit scheppen terwijl er niets meer in zat. Ik denk dat we nog nooit zo vaak gewandeld hebben als de afgelopen week. Ik legde hem in zijn bed en zijn alarm ging af. Dus ik droeg hem in de draagdoek of we legden hem in zijn buggy en dat werkte wel. Ik moest even een knopje omzetten en nam mezelf voor om niet te veel te proberen vasthouden aan wat altijd werkte als het nu niet meer goed werkt. Ik denk nu: als hij maar slaapt en eet, maakt me niet uit hoe. En alles gaat voorbij. En eigenlijk is het ook gewoon super fijn, al die nabijheid.

We vierden oudejaarsavond zonder Laura (ze was ziek) maar met een overdosis raclettekaas waardoor we zelfs geen dessert gegeten hebben. Vandaar ontbeet ik de de voorbije dagen met chocoladetaart want dat ding moet toch op, nogal zonde anders. Voor de rest was het wel een gezellige avond met een Zoom-quiz met mijn familie en bedtijd om half elf. We kregen de dagen erna nog bezoek van mijn ouders en David zijn familie buiten en allemaal super fijne cadeautjes ♡ En nu is het zondag en ben ik moe, ook al kon ik de hele nacht slapen. Ik kijk er niet zo naar uit dat David morgen terug moet werken want ik vond het heel fijn zo samen de afgelopen twee weken.

Ik weet niet goed of ik het al eens heb gedeeld trouwens maar ik neem mijn ouderschapsverlof nog op, voltijds, wat dus betekent dat ik nog tot eind april thuis ben. Desondanks start Dallasje dinsdag toch bij zijn onthaalouder maar daar wil ik nog niet te veel aan denken want dan ga ik wenen, haha.

Ik hoop dat jullie een fijne jaarwissel hadden!

+1

delen

Categories: Persoonlijk, Weekoverzichtjes

Ik schreef deze ook nog

Deze week

Duizend vragen aan jezelf • Deel 32

Duizend vragen aan jezelf • Deel 57

Dagboekje van week 10.

vorige
Memorabele momenten van 2020
Mijn nieuwe bullet journal
volgende
Mijn nieuwe bullet journal

Lees Interacties

Reacties

  1. zwartraafje zegt

    15 januari 2021 om 21:32

    Arme Laura! Zo triest dat ze dat bizarre jaar ook nog eens ziek moest afronden. Dan vind ik jouw start van het nieuwe jaar een pak fijner klinken. Ontbijten met taart. Nomnomnom

    Beantwoorden
  2. Luus zegt

    9 januari 2021 om 19:40

    Oh zo herkenbaar de 3x op in de nacht.. dat is pittig ja! Vooral als je net aan een relaxter schema gewend bent. Hoop dat het snel weer wat beter te doen wordt voor jullie. En idd, alles is een fase. Met sommige dingen maar goed ook 😉 En fijn dat je nog tot april vrij bent! Geniet er maar zoveel als het kan van.

    Beantwoorden
  3. Tamara zegt

    4 januari 2021 om 14:52

    Wat leuk dat je wat ouderschapsverlof eraan kan plakken 🙂
    En snap je in verband met het dubbel gevoel bij de opvang, had ik ook. Heb best wel een traantje gelaten. Maar het is echt beter voor Dallas om nu al te wennen aan opvang want als hij wat ouder wordt, hebben ze meer verlatingsangst en is het wel moeilijker.

    Beantwoorden
  4. Naomi zegt

    4 januari 2021 om 14:42

    Wat heerlijk dat je nog een tijdje ouderschapsverlof op kunt nemen! Hoewel ik best snap dat je er nog even niet aan moet denken dat Dallas toch af en toe bij je weg gaat. Hopelijk kun jij in die tijd even helemaal opladen. En natuurlijk hoop ik ook dat Dallas snel weer heerlijk slaapt, zodat zijn papa en mama dat ook kunnen.

    Beantwoorden
  5. Kelly zegt

    4 januari 2021 om 11:46

    Amai ontbijten met chocoladetaart en amai Dallas heeft precies ineens zoveel haar bijgekregen?? ’t Kan maar echt deugd doen om nog thuis te zijn! Succes dinsdag!

    Beantwoorden
  6. Evelyne zegt

    4 januari 2021 om 11:36

    Fijn dat je je ouderschapsverlof kan opnemen. Word wennen, maar het lukt je wel!

    Beantwoorden
  7. Audrey zegt

    4 januari 2021 om 09:47

    Lastig zeg, dat slechte slapen! Je ouderschapsverlof opnemen lijkt me inderdaad een goede zet 🙂

    Beantwoorden
  8. Anne zegt

    4 januari 2021 om 08:32

    Wat fijn en goed dat je nog zo’n tijdje vrij bent, Irene! Dat lijkt me echt heerlijk, kunnen jullie rusten wennen aan het nieuwe leven ;).

    Beantwoorden
  9. Saskia zegt

    4 januari 2021 om 07:51

    Ontbijten met chocolade taart. DAT KLINKT GOED haha.
    Fijn dat je nog een tijdje thuis kan zijn en succes Dinsdag. Het zal allemaal vast meevallen <3

    Beantwoorden
  10. Kris10 zegt

    3 januari 2021 om 20:34

    Succes dinsdag! Die dag mag je ook chocoladetaart als ontbijt vind ik.

    Beantwoorden
  11. Angélica zegt

    3 januari 2021 om 19:51

    Klinkt als een pittig weekje. Alhoewel… chocoladetaart voor ontbijt 😉 Daar ben ik dan wel weer een beetje jaloers op haha.

    Beantwoorden
  12. Anne zegt

    3 januari 2021 om 19:36

    Fijn dat je nog een tijd thuis bent.
    Wees niet te streng voor jezelf en probeer zoveel mogelijk te rusten en dat klein moppie bij je te nemen als hij het lastig heeft. Nabijheid, jazeker. Fijn en belangrijk 🙂

    Beantwoorden

Geef een reactie Antwoord annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

  • Home
  • Over mij
  • Contact / Samenwerken
  • Privacybeleid
  • Disclaimer
Copyright © 2021 tussenmarsenjupiterBack to Top