• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
  • Instagram
  • Bloglovin
  • Pinterest
  • Email
  • Tumblr
  • Home
  • Over mij
    • Privacybeleid
    • Disclaimer
    • Contact / Samenwerken
  • Onderwerpen
    • Persoonlijk
      • Weekoverzichtjes
      • 1000 vragen aan jezelf
    • Lifestyle
      • Kijken Lezen Luisteren
      • Joey doesn’t share food. Maar ik wel!
      • Go green(er)
      • Mamadingen
    • Lijstjes
      • 22 vragen aan 22 vrouwen
      • 21 Before 2021
      • Day Zero Project ’18 – ’20
        • Day Zero Project Updates ’18 – ’20
    • Schrijfsels van Fien
    • Mind
    • Random
  • Day Zero Project ’21 – ’23
    • Day Zero Project Updates ’21 – ’23
  • Shop my closet
  • Blije Bakkes
tussenmarsenjupiter

tussenmarsenjupiter

lifestyle

Ik heb een écht logo!

22 juli 2018

Aangezien ik zo’n sukkel ben en dit stiekem donderdagavond / nacht al had gepost (per ongeluk!), kan het goed zijn dat je dit al had gezien. Maar ik vond dat m’n logo een aparte post verdiende, dus ik haalde het ding terug offline zodat ik het vandaag officieel kan aankondigen: ik heb een écht logo! Hoera! Olé! YES!

Voor wie het zich voor de geest kan halen: ik had hiervoor een header met gewoon mijn blognaam in een handlettering font van dertien in een dozijn. Mooi maar nu ja, niet echt uniek. Nu is dat niet de enige reden dat ik besloot voor een echt logo te gaan. Wie me al langer volgt, weet dat ik hier al 8942 verschillende lay-outs heb gehad. Dat vond ik zelf wel leuk, zo af en toe wat afwisseling, maar ik merkte dat ik de laatste tijd toch ook wat meer nood had aan wat vastigheid. Hihi. Iets serieuzer zonder serieus te zijn. Aangezien ik het maken van een logo wou uitbesteden, vond ik dat ook meteen een goede motivator om daarna dan niet meer honderd keer van gedacht te veranderen. Et voila. Niet dat ik mijn lay-out nu nooit meer ga aanpassen natuurlijk 😉

Ondertussen ben ik zelf wel redelijk handig met Photoshop én ik heb ook best veel ideeën dus David vond dat ik zelf iets in elkaar moest knutselen. Het probleem daarmee was dat ik zoveel dingen kon bedenken en dan nog honderd keer meer details wijzigen, dat ik op de duur door de bomen het bos niet meer zag. Ik maakte wel altijd iets wat ik mooi vond, maar niets waar ik echt meteen van dacht: ‘mijnegod, dees ist!’ Dus ik benaderde een paar mensen die zo’n dingen kunnen en waarvan ik me heel erg kon vinden in hun stijl, maar de meeste van die offertes lagen héél ver boven mijn budget.

Thankgod voor David’s collega Fien die in bijberoep grafisch vormgeefster is en mij uit de nood wou helpen. De eerste schets die ze maakte vond ik al meteen mega tof! Chapeau voor Fien want ik wist heel goed wat ik wou en tegelijk ook niet. Het moest simpel zijn, met één kleurtje, mijn blognaam in 1 woord, en graag iets met plantjes of planeten want plantjes zijn gewoon mooi maar planeten passen bij m’n naam. Plantjes kon ik eigenlijk perfect zelf doen maar dat voelde toch nooit echt helemaal goed want whatthehell hebben plantjes met m’n blognaam te maken? En zelf kon ik gewoon niets tof met planeten vinden. Maar goed, ik gaf m’n wensen door aan Fien en zij besloot dat planeten beter waren en kwam met iets wat ik gelijk leuk vond. Wat ik dus best wel een prestatie vind. Fien maakt trouwens ook héél mooie geboortekaartjes (ik weet al waar kijken als het ooit zo ver is 😉 ) maar als je een projectje hebt kan je haar natuurlijk altijd benaderen, met mijn groetjes! Hier vind je Fien op Facebook.

Ieeeeee. Ik ben er zo blij mee! Het is exact wat ik wou! Rustig maar toch wat speels. De sterretjes erbij, de twee kleuren in m’n naam. Echt perfect! Ik wou graag iets met een kleurtje maar dan wel een kleur die ik héél mooi vind en die ook nog een beetje leuk past bij alle andere kleurtjes die ik mooi vind. Op die manier kan ik af en toe nog wat spelen met een leuk achtergrondje zonder dat het gelijk een enorme soep wordt. Zo’n eigen logo vind ik eigenlijk ook echt wel een soort van ‘grote’ stap. Alsof het nu echt ECHT is. Slaat nergens op waarschijnlijk, but it feels gooood.

Wat vind jij er van?

delen

Categories: Lifestyle Tags: Over bloggen, Random

Ik schreef deze ook nog

Mijn favoriete preloved aankopen.

Loopbaancoaching – De eerste 3 inzichten

Ik wil ook graag iets vertellen over body positivity.

642 Things to write about

vorige
Favorieten | Geshopt.
volgende
Deze week #21

Lees Interacties

Reacties

  1. Saskia zegt

    29 juli 2018 om 16:55

    Ik vind je logo echt tof, helemaal jou en super fijn bij je blog naam passen. Enjoy<3

    • Irene zegt

      29 juli 2018 om 18:21

      Oh dankje Saskia! Lief! ^^

  2. Silke zegt

    24 juli 2018 om 14:55

    Oooh, zo’n mooi logo Irene! Staat je goed 😀 Ga meteen eens Fien haar Facebook checken zie. Liefs!

    • Irene zegt

      27 juli 2018 om 17:50

      Merci Silke ^^

  3. Mei Qi zegt

    24 juli 2018 om 10:44

    Hij is zó mooi!

    • Irene zegt

      27 juli 2018 om 17:49

      Thaaaanks! ^^

  4. Sam - singlereadytomingleblog zegt

    23 juli 2018 om 20:27

    Supermooi! Ik ben altijd fan van je veranderingen dus van mij hoef je er niet mee te stoppen, haha!

  5. Kaylin zegt

    22 juli 2018 om 23:05

    Echt tof en speciaal. Past ook wel bij jou en je schrijfsels. Hoera voor een nieuwe stap!

  6. Annelies zegt

    22 juli 2018 om 22:29

    Hoera voor je logo! Zo is dir plekjz toch weer nog een beetje meer van jou

  7. Evelyne zegt

    22 juli 2018 om 20:31

    Je logo is mooi geworden! Ik snap wat je bedoelt met zelf iets maken in Photoshop, maar toch nooit echt tevreden zijn. Ik ben ook zo in die dingen 😉 Mijn ‘logo’ nu is gewoon iets standaard van de lay-out zelf, maar ik vond het zo goed dat ik er niet direct zelf één wou gaan maken. Ondertussen zijn we al zowat een jaar ofzo verder en vind ik het nog steeds leuk 😉 Ik ga eens gaan kijken bij Fleur, die kan mij nog op ideeën brengen misschien, haha!

    • Irene zegt

      27 juli 2018 om 17:41

      Dat van jou is ook gewoon wel een tof lettertype! En als je er tevreden van bent, hoef je het ook niet per se aan te passen hé 🙂

  8. Darina zegt

    22 juli 2018 om 19:39

    Een heel mooi logo! Knap gedaan.

  9. Karin zegt

    22 juli 2018 om 18:43

    Mooi! Ja het voelt toch wel als een mijlpaal, je eigen logo he? Ik heb er laatst eentje laten maken via Fiverr. Hij is niet 100% naar wens, maar zeker 100x beter dan mijn non-logo wat alleen tekst in een krullettertype was!
    Mocht je er toch op uitgekeken zijn (ik merk dat je vaak je layout wisselt) kun je vast gemakkelijk het kleurtje aanpassen!!!

    • Irene zegt

      22 juli 2018 om 19:31

      Ja inderdaad! Had ik ook al gedacht 🙂 Maar ’t is wel de bedoeling dat ik dit zo lang mogelijk ga houden. Dat mijn site nog herkenbaar is zelfs als de achtergrond ofzo veranderd is. Fiverr, is dat zo’n platform waar mensen zich kunnen aanbieden om dan dingen voor je te doen? Heb er al eens iets van gehoord. Ben wel benieuwd hoe het dan geworden is! ^^

Instagram

015 van #100happydays is een wazige scheve foto wa 015 van #100happydays is een wazige scheve foto want 't leven is soms ook zo. Ik moet zeggen dat het eigenlijk een kutdag was. Mijn babyvrije dag. Had allemaal plannen maar voelde me futloos, emotioneel en moe. En ziek. Ik ging boodschappen doen,' t werd alleen maar erger. Ik deed een dutje en de baby was terug thuis nadat hij weer bijna een hele dag niet had geslapen, bij de onthaalouder deze keer. Lichtpuntje is dan wel mijn avondeten dat verdomd lekker is.' t Zit in de kleine dingen he.
014 van 100 blije dagen in de zetel met een slapen 014 van 100 blije dagen in de zetel met een slapend kind op mij en seizoen twee van big little lies. Ik kom efkes tot rust. Ik vind die intro zo fijn ook.
Deze namiddag moeten wij naar Kind & Gezin (nog een vaccin 😱😭) en ik ben best wel benieuwd hoe groot ons knulleke al is (groot denk ik, hij had van't weekend een broekske aan in maat 74) en hoeveel hij weegt. Doet er iemand een gokje? Een maand geleden was hij 67cm.
013 van #100happydays met ne pot verse madeleintje 013 van #100happydays met ne pot verse madeleintjes die ook echt naar madeleintjes smaken (ik was daar verbaasd over ja). Bij deze is ook de eerste uitdaging van @fiekefatjerietjes bakchallenge volbracht #evaensofiebakken.
Wat doen jullie vandaag?
Ik probeer wat orde te scheppen in de kleren van mijn spekske en dan ga ik helemaal niets doen. Oké ja, ik ga waarschijnlijk wel iets doen maar niets moet alles mag. Dat was mijn motto deze week.
012 van #100happydays. Ik ging mijn voet laten rus 012 van #100happydays. Ik ging mijn voet laten rusten want die is wat overbelast en ik heb volgend weekend een wandeldate met @sarah_cooreman_ maar heb toch een klein toertje gedaan en 't deed deugd in mijn kopke. 
Met de baby gaat het iets beter vandaag want hij drinkt zijn flesjes nu vrij goed uit en deed 2 goeie dutjes. Vooruitgang! Duim voor een goeie nacht please want tis aan mij 😁
011 van #100happydays. Dit is niet zo'n happy day. 011 van #100happydays. Dit is niet zo'n happy day. Baby is ziek en 't is nu 15.00uur en het is pas zijn eerste dutje vandaag 🥴 maar hij slaapt eindelijk en ik zit op bed en kijk Big Little Lies dus het zou erger kunnen!
010 van #100happydays. Ik ga zwemmeeeeen ! 010 van #100happydays. Ik ga zwemmeeeeen !
009 van #100happydays en we vieren 4 maanden met h 009 van #100happydays en we vieren 4 maanden met het allerliefste jongetje van de wereld 💕
008 van #100happydays⁣ ⁣ Mijn eeuwige jeans ee 008 van #100happydays⁣
⁣
Mijn eeuwige jeans eens ingeruild voor een Vintage jurkje dat ik tijdens mijn zwangerschap kocht in de hoop dat het zou passen als de baby er was. En 't past!⁣ 🙌🏻
⁣
Na mijn bevalling voelde ik mij niet zo goed in mijn vel. Ik draag nu 2 kledingmaten extra en dat vond ik moeilijk te aanvaarden. Alleen maakte ik een tijdje terug toch de klik in mijn hoofd en vind ik wat ik in de spiegel zie nu best wel oke. Een van mijn 'goede voornemens' voor dit jaar is dan ook om niet meer negatief over mijn lijf te denken of praten (ik wil ook het goede voorbeeld geven aan mijn kind dus ik kan nu alvast oefenen en nog 'foutjes' maken, nu hij het toch nog niet snapt).
007 van #100happydays lachen om en met dit mooie j 007 van #100happydays lachen om en met dit mooie jongetje. Vandaag alle wasbare luiers voorgewassen zodat we daar ook eens mee kunnen starten.
Eeh ik wil je vriend zijn!
  • Home
  • Over mij
  • Contact / Samenwerken
  • Privacybeleid
  • Disclaimer
Copyright © 2021 tussenmarsenjupiterBack to Top