• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
  • Instagram
  • Bloglovin
  • Pinterest
  • Email
  • Tumblr
  • Home
  • Over mij
    • Privacybeleid
    • Disclaimer
    • Contact / Samenwerken
  • Onderwerpen
    • Persoonlijk
      • Weekoverzichtjes
      • 1000 vragen aan jezelf
    • Lifestyle
      • Kijken Lezen Luisteren
      • Joey doesn’t share food. Maar ik wel!
      • Go green(er)
      • Mamadingen
    • Lijstjes
      • 22 vragen aan 22 vrouwen
      • 21 Before 2021
      • Day Zero Project ’18 – ’20
        • Day Zero Project Updates ’18 – ’20
    • Schrijfsels van Fien
    • Mind
    • Random
  • Day Zero Project ’21 – ’23
    • Day Zero Project Updates ’21 – ’23
  • Shop my closet
  • Blije Bakkes
tussenmarsenjupiter

tussenmarsenjupiter

1000 vragen aan jezelfpersoonlijk

Duizend vragen aan jezelf • Deel 43

10 juli 2017

367. Wat zou je willen veranderen aan je uiterlijk?

M’n tenen vind ik echt superlelijk. Dus die zou ik wel willen veranderen, mocht dat mogelijk zijn.

368. Wat wil je dat mensen zeggen op je begrafenis?

Dat ik een lief mens was. Een goed mens. En dat ze veel met me konden lachen. Pff. Verder weet ik het niet zo goed.

369. Laat jij je makkelijk voor de gek houden?

Hm. Ik vrees van wel. Ik ben nogal naïef eigenlijk. Vooral bij mensen die ik al ken. Sowieso sta ik tegenover onbekende mensen wat achterdochtiger. Maar als iemand oprecht op me overkomt, dan ben ik snel geneigd om die persoon te geloven. Dat had ik een keer op m’n vakantiewerk. Eén van de medewerksters  vertelde me iets. Ik geloofde haar. Achteraf bleek dat ze keihard had gelogen. En ik voelde mij een onnozel schaap.

370. Wat zou je doen als het onmogelijk mis kon gaan?

Zonder twijfel. Ik zou nu onmiddellijk m’n eigen winkel openen.

371. Moet je altijd alles kunnen zeggen?

Ik vind wel dat het fijn is als je je veilig genoeg voelt dat je alles kan zeggen. Maar om het van een andere kant te bekijken; het is niet altijd nodig om alles te zeggen. Soms moet je gewoon zwijgen.

372. Aan wie moet je meer aandacht besteden?

M’n oma misschien. Al is ze de laatste tijd veel op pad. Aan zee met haar vriendin. En niet meer zo handig met haar gsm waardoor ze niet op m’n smsjes antwoordt. Haha. Maar als ze thuis is, zou ik vaker kunnen langsgaan. Misschien toch maar eens werk van maken.

373. Kun je makkelijk loslaten?

Nee. Ik blijf nog heel lang nadenken. Zowel over dingen die ik zelf heb gedaan als dingen die iemand anders doet. Ik laat dat niet altijd merken hoor. Maar als iemand me iets “misdaan” heeft, dan onthoud ik dat. Forever. Ik zal wel weer vriendelijk zijn. Maar vergeten? Nope. Ik ben eigenlijk op di gebied ook weer tegengesteld hoor. Langs de andere kant kan ik bepaalde dingen ook wel makkelijk loslaten. ’t Hangt er natuurlijk allemaal van af waarover het gaat hé.

374. Waar ben je dankbaar voor?

Dat ik gezond ben. En een goed leven heb. Met een job en een huis. En een lief dat mij graag ziet. En dat ik lieve familie heb. En nog duizendenéén andere dingen. Maar dat zijn de belangrijkste denk ik.

375. Zijn complimentjes van mensen die je niet goed kent belangrijk voor je?

Ik vind complimentjes sowieso wel belangrijk. Beetje bevestiging is toch altijd fijn hé. En af en toe een compliment van iemand die ik niet goed ken, doet ook deugd. Omdat ik weet dat mensen die ik wel goed ken, ook complimentjes geven omdat ze me leuk vinden. Maar mensen die ik niet goed ken, hebben misschien niet zo’n goed beeld van me. En beoordelen dingen die ik doe misschien op een andere manier. Als je dan een complimentje krijgt is het nog extra fijn.

376. Voor welk dier ben je bang?

Spinnen. En alle enge zeedieren. Kwallen, alen, haaien, … En dieren die zomaar ineens op je komen gesprongen zoals sprinkhanen. Of te wilde honden. Behalve poezen. Die vind ik lief. Al moeten ze toch ook niet op me springen. Oh en meeuwen. Brr.

Aan wie wil / moet jij meer aandacht geven?

delen

Categories: 1000 vragen aan jezelf, Persoonlijk Tags: 1000 vragen aan mezelf

Ik schreef deze ook nog

Duizend vragen aan jezelf • Deel 98

Deze week #23

Duizend vragen aan jezelf • Deel 94

Project Minimaliseren: de badkamer

vorige
Recept • Gehakt-broccoli-ovenschotel
volgende
Zomerachtergrondjes voor je telefoon

Lees Interacties

Reacties

  1. Sheila zegt

    13 juli 2017 om 23:36

    Ik had deze editie van Flow gemist, maar speciaal na besteld voor dat leuke boekje met 1000 vragen! Ik houd daar ook van. Ben gek op lijstjes!

    Ik moet wel zeggen dat als ik mensen tegen kom die zich makkelijk voor de gek laten houden, ik echt helemaal los ga. Ik ben dan iemand die je dan de hele tijd voor de gek zal houden. Niet op een kwetsende manier of op een manier dat ik je ‘gebruik’. Maar gewoon door woorden en humor.

  2. Joanne zegt

    11 juli 2017 om 22:39

    Tenen zijn altijd lelijk, hahah! Dus daar zou ik me verder geen zorgen over maken 😉

    • Irene zegt

      12 juli 2017 om 20:18

      Haha. Oké, bedankt voor de geruststelling! 😀

  3. Romy zegt

    11 juli 2017 om 19:08

    Ik hoop dat die eigen winkel er ooit nog eens van gaat komen. Dat zou zo tof zijn 🙂 Die angst voor zeedieren herken ik. Ik ben echt een dierenvriend, maar vind alles in zee eng dat groter is dan een goudvis, haha. Wat mooi dat je wel meer aandacht aan je oma zou willen besteden! Ik zou mijn opa en oma ook wel vaker willen opzoeken.

    • Irene zegt

      11 juli 2017 om 20:18

      Haha. Ik gewoon van ALLES in zee. Zelfs dingen die kleiner zijn dan een goudvis :p

  4. Sammie zegt

    11 juli 2017 om 19:03

    Ik zou eigenlijk ook wat meer aandacht aan mijn oma moeten besteden, al zou ze het zelf niet echt meer door hebben ben ik bang.
    Spinnen vind ik ook niet tof, ben er niet bang van maar vind ze smerig en al dat spinnenweb wat ze maken dodelijk irritant en vies.

    • Irene zegt

      11 juli 2017 om 20:16

      Ik vind spinnen ook echt super ranzig. Haha. Heb gisteren nog een super luid gegild omdat er een gigantisch zwart exemplaar in onze keuken rond liep.

  5. Evelyne zegt

    10 juli 2017 om 18:35

    Mijn oma krijgt al heel veel aandacht, maar verdient er nog veel meer. Ze woont nog thuis samen met opa, maar is op korte tijd dement geworden. Ze staan allebei op de wachtlijst voor ’t rusthuis, maar haar toestand gaat zo snel achteruit dat het hoognodig is. Jammergenoeg is daarin niets te forceren en moet men al heel erg zwaarbehoevend zijn alvorens men binnen mag. Ik zie ’t elke dag doordat ik zelf in een rusthuis werk, maar ’t is verdomd moeilijk als dat met je eigen familie gebeurt.. Ik wou soms dat ik voor even kon stoppen met werken en voor haar thuis kon zorgen, maar dat is praktisch onhaalbaar..

    • Irene zegt

      10 juli 2017 om 22:18

      Jammer dat het niet zo goed gaat met je oma. Heel begrijpelijk dat dat moeilijk is voor je. ’t Is inderdaad toch nog anders als het met je eigen familie gebeurt hé. Gelukkig zie je haar vaak en heeft ze je opa ook nog!

  6. Madelon zegt

    10 juli 2017 om 16:23

    Wat een leuke vragen en antwoorden weer! Ik moet ook meer aandacht aan mijn oma besteden. Ze woont ver van mij vandaan en heeft zelf ook een druk leven, waardoor een afspraak maken samen nogal lastig is. Maar haar gezondheid gaat hard achteruit en ik wil geen spijt hebben. Gelukkig ga ik vrijdag met haar, mijn moeder en zus high tea’en!

    • Irene zegt

      10 juli 2017 om 22:11

      Mijn oma is dus ook best druk bezet. Wil er eigenlijk ook van profiteren nu ze nog vrij gezond is. Zou zo zonde zijn als je er dan later toch spijt van hebt hé. En leuk, zo’n high tea! Geniet er van ^^

  7. kaylin zegt

    10 juli 2017 om 15:53

    Yeay terug vraagjes die je beantwoord hebt 🙂
    Wat betreft je oma: probeer inderdaad haar wat te verwennen nu ze nog in een goede gezondheid verkeert. Het zou zo zonde zijn als je er later spijt van hebt.
    Ik zou wat meer aandacht moeten geven aan m’n conditie maar het lukt me niet om te sporten. Wat personen betreft probeer ik meer aandacht te hebben voor m’n ouders sinds ik verhuisd ben. Doordat ik niet meer dagelijks bij hen ben, apprecieer ik hen meer en is onze band ook wel wat beter. Vind ik héél leuk.

    • Irene zegt

      10 juli 2017 om 22:10

      Ja dat is bij mij en mijn ouders ook! Vind het ook fijn ^^ en ja, mijn conditie is ook echt 0,0. Of nee, -10 eigenlijk. Haha 😀

Instagram

006 van #100happydays in de sneeuw! Nu een beetje 006 van #100happydays in de sneeuw! Nu een beetje meer dan vorige keer en (hopelijk) een beetje minder dan volgende keer!
005 van #100happydays met dit lachebekje ❤️ 005 van #100happydays met dit lachebekje ❤️
004 van #100happydays begon in de sneeuw! ❄️❄️
003 van #100happydays en weeral iets van mijn ocht 003 van #100happydays en weeral iets van mijn ochtend. Deze keer niet mijn ontbijtje maar de opkomst van de zon tijdens ons ochtendrondje en wat dat met de wolken doet.
002 van #100happydays. Mijn favoriete ontbijtje (n 002 van #100happydays. Mijn favoriete ontbijtje (naast pannenkoeken en koffiekoekjes uit de oven uiteraard): havermelk, havermout, chiazaad en gevriesdroogde aardbeien en een stukske (of 2) pure chocolade (74%).⁣
⁣
001. Ik doe van #100happydays waarbij ik een pogin 001. Ik doe van #100happydays waarbij ik een poging ga doen om 100 dagen lang elke dag een foto te posten van iets wat me blij maakt en ik beloof dat ik niet telkens een babyfoto zal showen, ook al word ik daar wel elke dag blij van 😜⁣
⁣
Maar dus als eerste toch wel ons Dallasje want ik ging met mijn spekske op wandel en ik word altijd blij van zijn gemutst toeteke 🥰
Wij hebben al anderhalf uur gewandeld vandaag! 't Wij hebben al anderhalf uur gewandeld vandaag! 't Is zo schoon buiten!
Met een baby er bij leer ik allemaal nieuwe skills Met een baby er bij leer ik allemaal nieuwe skills waaronder in topspeed muffins in de oven schuiven terwijl het spekske aan't slapen is.
Liefste jongetje kreeg een prik in zijn poepeke va Liefste jongetje kreeg een prik in zijn poepeke vandaag dus wij maken een wandelingske nu.
Eeh ik wil je vriend zijn!
  • Home
  • Over mij
  • Contact / Samenwerken
  • Privacybeleid
  • Disclaimer
Copyright © 2021 tussenmarsenjupiterBack to Top