• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
  • Home
  • Contact
  • Privacybeleid
tussenmarsenjupiter

tussenmarsenjupiter

  • Projecten
    • 365 vragen
    • Day Zero Project ’21 – ’23
      • Day Zero Project Updates ’21 – ’23
    • 22 in 2022
      • 22 in 2022 updates
    • The Classics Club
  • Leuks
  • Shopje
  • Home
  • Over mij
  • Categorieën
    • Persoonlijk
      • Weekoverzichtjes
      • Schrijfsels van Fien
      • Gewoon een beetje geleuter
    • Leuke dingen
      • Gelezen
      • Joey doesn’t share food maar ik wel!
    • Mamadingen
    • Handleiding voor een fijner leven

Bullet Journal | Oktober

02.10.19

Mijn bullet journal en ik verloren elkaar alweer een tijdje uit het oog. Mijn laatste update dateert van juni. Ik heb in juli nog wel een spread gemaakt (een heel lelijke, to be honest) maar niet gebruikt. Maar nu oktober voor de deur staat had ik zin om er terug aan te beginnen, et voila!

Het ding is, ik moet er nog terug een beetje in komen. Deze maand heb ik mijn spreads mega basic en simpel gehouden. Geen washitape, papiertjes of stickers maar gewoon een paar simpele tekeningetjes en wat herfstige kleurtjes.

Voor het voorblad liet ik me alleszins weer inspireren door Pinterest en ik moet zeggen: ik ben er blij mee!

Vroeger vergat ik altijd om mijn trackers in te vullen maar toen ik dit jaar mijn bullet journal gebruikte, slaagde ik er wonder boven wonder toch altijd in om het vrij goed bij te houden. Vandaar dat ik ze nu weer integreerde.

En daaronder heb ik wat plaats voorzien om bij te houden welke films ik keek en welke boeken ik las. Mijn boeken houd ik normaal wel goed bij in Goodreads maar films vergeet ik altijd te noteren.

Mijn weken zien er uit zoals hierboven. 1 bladzijde per week en vrij minimalistisch maar de tekeningetjes maken het toch wat vrolijker. Ofzo. Ik twijfelde om een week over twee bladzijdes te verdelen maar eerlijk is eerlijk, zoveel heb ik nu ook weer niet te doen 😉

En dan, helemaal logisch, aan het einde van mijn maand heb ik nog een pagina voorzien voor mijn weekmenu’s. Ik probeer nu elke week een menu op te stellen maar ik vind het vaak op zondagavond lastig om alles te bedenken. Ik hoop dat het zo wat makkelijker is omdat ik nu wat plaats heb om de ideeën op te schrijven die ik doorheen de week op doe.

Post Views: 404
← Vorige post
Favorietenlijstje #1
Volgende Post →
Favorietenlijstje #2

Lees Interacties

Reacties

  1. Leen zegt

    29 oktober 2019 om 08:46

    Ik ben altijd zooo jaloers op mensen die zo mooi kunnen tekenen en letteren! Je lay-out is echt supermooi! Ik ben nu alweer een paar maanden ‘back on track’ met mijn bujo, heb een indeling die goed voor mij werkt, maar sommige dingen (zoals een weekmenu) hou ik nog altijd liever digitaal bij.

    Beantwoorden
  2. Le petit requin zegt

    24 oktober 2019 om 20:15

    Supermooie layout!

    Beantwoorden
  3. Rachel zegt

    8 oktober 2019 om 14:38

    Wat leuk om te zien, ik ben er helemaal uit, toen we opeens een huis hadden gekocht moest ik ook een wedding gaan plannen en sindsdien ligt mijn bulletjournal stil. Zondag maar weer eens een begin aan maken want hij was zo leuk!

    Beantwoorden
  4. Giovanna Jansen zegt

    8 oktober 2019 om 10:39

    Wat leuk zeg! Mooie, eenvoudige stijl heb je. En grappig, je hebt precies ook de dingen erin die ik ook belangrijk vind om te ‘documenteren’ in een bullet journal.

    Beantwoorden
  5. zwartraafje zegt

    4 oktober 2019 om 19:26

    Ik hou net van de eenvoud van jouw lay-outs. Bij mij werd oktober een Halloween op Hogwarts-maand in mijn bullet journal. Tja, het is dit jaar nu eenmaal volledig in Harry Potter-thema én we zijn oktober. Dan moet je die twee wel combineren hé.

    Beantwoorden
  6. fieke zegt

    3 oktober 2019 om 20:23

    Supermooi! Je hebt echt een leuke stijl. En eenvoudig is niet altijd slechter hé 🙂

    Beantwoorden
  7. Nikita zegt

    3 oktober 2019 om 11:25

    Ik doe niet aan bullet journalen, maar ik vind het wel altijd leuk om de spreads van anderen te zien. Ik vind het oprecht heel mooi en helemaal iets wat bij je past ook. En je spread is rustig en toch leuk. Ideaal eigenlijk. Goed bezig, ben nu al benieuwd naar volgende maand eigenlijk.

    Beantwoorden
  8. Lenneke zegt

    3 oktober 2019 om 08:17

    Ik vind het ZO knap en mooi wat je maakt. Oprecht. Zou dit ook zo graag willen kunnen.

    Beantwoorden
  9. Karlijn zegt

    2 oktober 2019 om 20:57

    Ooo zo mooi! Ik hou van deze stijl, mooi/zwierig en rustgevend 🙂

    Beantwoorden
  10. Evelyne zegt

    2 oktober 2019 om 20:43

    Wow zo mooi! Ik merk dat ik er echt nog niet goed in ben om iets van mijn bullet journal te maken. Het blijft bij dezelfde categorieën en zonder tekeningen.. Ik wou dat ik ze zo mooi kon maken als jij hier 😉 Ik ben nochtans wel een creatief haantje, maar ben het precies wat verleerd, haha.

    Beantwoorden
  11. Darina zegt

    2 oktober 2019 om 16:00

    Dit ziet er heel mooi uit! Een heel handig idee om de week menu’s bij te houden. Dat ga ik ook doen.

    Beantwoorden
  12. Marlous zegt

    2 oktober 2019 om 15:46

    Ik geniet hier altijd van. Ik ben zelf veel te ongeduldig voor een bullet journal, terwijl ik wel van tekenen en doodlen hou. Maar als dan iets mis gaat dan moet het opnieuw etc… dus ik vind het wel fijn om andermans creaties te zien haha. Ziet er goed uit!

    Beantwoorden
  13. Wendy zegt

    2 oktober 2019 om 15:17

    Wat mooi! En je maakt me nieuwsgierig naar de “risotto”. Vanwaar de aanhalingstekens? 😛

    Beantwoorden
  14. Joni zegt

    2 oktober 2019 om 14:42

    Ik vind het ook mooi. En dan bedenk ik weer ‘oh dat zou ook iets voor mij zijn’.
    Maar ik deed al een keer of 2 een poging en hou dat niet vol (oops) dus heb nu een planner gekocht waar ik zelf wel kan datums invullen en aanvullen, maar die voor een deel al op punt staat. Best of both worlds 😀

    Beantwoorden
  15. Shirley zegt

    2 oktober 2019 om 13:51

    Ik vind hem heel mooi geworden! Die pagina voor weekmenu’s lijkt me erg handig. Ik heb een boekje waarin ik iedere week een to do-lijst maak en op de andere pagina zet ik mijn weekmenu. Alleen niet als bulletjournal en zulke mooie pagina’s maken, zou niet mijn ding zijn (helaas :p)

    Beantwoorden
  16. evelien zegt

    2 oktober 2019 om 12:47

    Wat leuk om zo een kijkje te nemen in jouw bullet-journal!
    Ik ben sinds kort ook begonnen met een journal, ik moet alleen het ‘perfecte’ nog even loslaten.
    Liefs,
    Evelien

    Beantwoorden
  17. Audrey zegt

    2 oktober 2019 om 09:23

    Dit ziet er echt heel erg tof uit!

    Beantwoorden
  18. Ilona Wielinga zegt

    2 oktober 2019 om 09:20

    Weer onwijs leuk gedaan! Ik vind het ook zo heerlijk om lekker bezig te zijn voor mijn bullet journal!

    Beantwoorden
  19. Romy zegt

    2 oktober 2019 om 08:06

    Wat ziet het er leuk en herfstachtig uit! Heel mooi gedaan! En inderdaad handig om de weekmenu’s bij te houden. Zo kun je lekkere recepten goed onthouden 🙂

    Beantwoorden
  20. Naomi zegt

    2 oktober 2019 om 07:45

    Heel erg mooi! En goed idee om de weekmenu’s er ook in op te nemen.

    Beantwoorden

Geef een antwoord Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Gisteren al feestelijkheden, vandaag nog meer! 1ja Gisteren al feestelijkheden, vandaag nog meer! 1jaar vrouw en man! ❤️
Samen volwassen worden, een huis kopen, een kind k Samen volwassen worden, een huis kopen, een kind krijgen, onszelf leren kennen, samen dromen, woelige waterkes door zwemmen, vertrouwen op onszelf en elkaar, 'eeh ik heb een idee', boswandelingen om levenskwesties te bespreken, trouwen, bleiten van misère én geluk, ons afvragen hoe ge dat precies doet zo een volwassen leven leiden en extra veel liefde!

12 jaar een team ♡

Foto van toen we nog baby's waren 🤪
Een kind hebben, mooi lesje in het alledaagse wat Een kind hebben, mooi lesje in het alledaagse wat meer appreciëren. Zoals het kind mega in zijn nopjes was om deze 'kaan' van dichtbij te kunnen bewonderen.
Goei spiegelselfieplekske gevonden (IN DE WC OP'T Goei spiegelselfieplekske gevonden (IN DE WC OP'T WERK STELUVOOR) voor als ik dit oranje pakje aan heb 👌🏻
Leesvoer! Ik ging een hele dag lezen en chillen m Leesvoer!

Ik ging een hele dag lezen en chillen maar heb uiteindelijk toch weer vanalles gedaan 🤷🏻‍♀️ een halve dag is ook goed en de rest was voor een toekomstige blije Irene (boodschappen en schoenen geruild) want dan moet ik me daar later niet meer mee bezig houden als ik minder tijd heb.
Vandaag vieren we deze man De a L l E r L i E f S Vandaag vieren we deze man
De  a L l E r L i E f S t E  papa
♡
Volg op Instagram

Copyright © 2022 · tussenmarsenjupiter.be