Nog een lijstje met 25 van 100 dingen die me blij maken! De eerste 25 dingen kan je hier terug lezen.
- Een minute soepke nemen met croutonskes in, dat iets te lang laten staan wat betekent dat al uw croutonskes wak zijn maar dan toch nog 1 krokant exemplaar ontdekken
- Warme zelfgemaakte appelmoes
- De baby in zijn bedje steken
- De baby uit zijn bedje gaan halen
- Samen koken
- Nieuwe dingen proeven en die dan super lekker vinden
- Kijken naar mijn slapend kind
- Eens een paar hoofdstukken in mijn boek kunnen doorlezen
- Mijn nieuwe Freitag tas (de Lou van op mijn wensenlijstje! maar dan in een andere kleur)
- Cadeautjes onder de kerstboom
- Lasagne
- Een random afspeellijst van Spotify opzetten en dat dat dan allemaal super goei liedjes zijn
- Mooie kerstkaartjes krijgen
- De vilten kerstboom van Dallasje versieren (hij kreeg die van mijn nicht en ‘k vind zo’n tof cadeau, ook al kan hij er nu zelf nog niet veel mee doen)
- Geurkaarsen
- Aan tafel avondeten eten in plaats van in de zetel
- Eens goed doordrinken aan een glas water als ik iets vettigs heb gegeten
- Mijn nieuw vest
- Dit boekje dat Dallas van mijn ouders kreeg
- Aan een nieuwe douchegel beginnen (met koffiegeur. Ik lust geen koffie maar die geur eh… hmm)
- Door de e-boeken op Bol bladeren
- De geur van Zwitsal
- Door de foto’s van het afgelopen jaar scrollen
- Het fris hebben als ik in bed kruip en me dan helemaal in mijn donsdeken wikkelen en voelen hoe ik langzaam opwarm
- Wakker worden omdat de baby moet drinken en dan zien dat ik 4 uur aan een stuk sliep
Ik had vroeger niet echt iets met geurkaarsen. Lees: ik bestelde ze bij Letters & Lights omdat ze er zo leuk uitzagen en stak ze vervolgens niet aan omdat dat me zonde leek. Tot het einde van vorig jaar want toen nam mijn nicht enkele kaarsen voor me mee toen die bij Lidl in aanbieding waren en sindsdien heb ik die regelmatig aangestoken. Er zit er bijvoorbeeld eentje bij die er voor zorgt dat je het idee hebt dat je in een peperkoeken huis woont en ik vind dat dus super leuk. 🙂
Leuk lijstje <3 Ahhh & kijken naar een slapend kind *hartje!
Werd spontaan mee gelukkig van de dingen in dit lijstje. Echt keer op keer heerlijk om te lezen dit.
Jaaa pakjes onder de kerstboom. Intussen is hij alweer een stuk leger en da’s toch minder tof haha. En oh ja van zo langzaam opwarmen onder een donsdeken kan ik ook echt genieten!
Bij ons liggen er nog wel redelijk wat pakjes onder de boom maar helaas ook een vooral pakjes die niet voor ons zijn, haha :p
Ah ja, de baby in bed leggen en de baby er weer uit halen <3 Dan mis ik echt het hebben van een kleine baby, haha! Ik vind dat op de een of andere manier altijd zo hartverwarmend, zo'n kleine baby in bed. Te lief!
Ik vind een baby in bed ook heel vertederend. En ook dat hij dan meteen lacht als hij mijn hoofd ziet verschijnen en mijn vest vastpakt met die mini handjes als ik hem oppak en naar beneden draag. Aaaah zo schattig!
Wat een fijne momentjes! Zo’n leuk cadeau inderdaad, dat vilten kerstboompje! En het opwarmen onder de dekens vind ik ook altijd een fijn moment. Het allerlekkerst is het als mijn vriend al een paar minuten in bed ligt, waardoor mijn plekje al lekker opgewarmd is 😉
Oooh ja, dat je vriend je plekje al opwarmt, das inderdaad mega fijn! Wij slapen al eventjes niet meer bij elkaar in bed maar ik heb wel iets om naar uit te kijken nu! 😀
Hele mooie en blije momentjes. Ik ben wel heel nieuwsgierig geworden naar de douchegel met koffiegeur.
Van de Yves Rocher! Echt jummie, die geur! En het blijft ook lekker lang hangen in de badkamer als je hem gebruikt hebt.